Ocen produkt

Polaris SCRAMBLER XP 1000 limited blue

89 - 89 KM

Lider w swojej klasie w zakresie zwinności i zwrotności, jakiej potrzebujesz w terenie. Wyposażony w najmocniejszy na rynku Silnik POLARIS SCRAMBLER XP wersja niebieska dostarczy Ci niesamowitych wrażeń podczas rajdów. Możliwość ściągnięcia maszyny nowej w innej kolorystyce — ta ze zdjęcia to wersja limitowana z poprzednich lat lub używanej na indywidualne potrzeby klienta.
    WERSJA PDF  

PRODUKT ARCHIWALNY

AKCESORIA DODATKOWE:

OSŁONY DŁONI
ZDERZAK LOW PROFILE
WYCIĄGARKA 2500 LBS
KUFER

 

Scrambler 1000 XP niebieski kufer tył Orgio Bag zderzak przód metalowy wyciągarka 2500 LB linka stalowa osłony rak felgi aluminiowe

Prezentacja maszyny

Polaris Scrambler XP 1000 limited blue

 

    Jednostka napędowa  ProStar

 

Quad napędzany jest wytrzymałym silnikiem ProStar, własnej konstrukcji Polaris o mocy 89 KM, jednostka wyposażona jest w elektroniczny wtrysk paliwa, podwójny wałek wyważający w bloku silnika oraz pojedynczy wałek rozrządu w głowicy. Nowoczesne, sprawdzone i niezawodne rozwiązania, gwarantują  płynną i długotrwałą pracę silnika. Zaawansowane technologicznie nowe filtry powietrza i wyższy wlot powietrza sprawiają, że silnik Scrambler XP 1000 jest 67 razy bardziej odporny na kurz.

 

 

Polaris Scrambler XP 1000 ze zderzakiem przednim i silniekiem

Polaris Scrambler XP 1000 limited blue z nowoczesnym zawieszeniem

    Układ Napędowy
 

Ogromny skok tylnego zawieszenia i najnowszy system napędowy AWD, zapewnią Ci zwrotność i zwinność, której potrzebujesz w terenie. Amortyzatory FOX PODIUM X to świetnie zastosowanie dla największych wariatów. Najnowsza generacja napędu w POLARIS, tzw. High Performance All Wheel Drive to jeszcze bardziej ulepszona wersja już sprawdzonego napędu AWD. Dzięki powiązaniu tych technologii pokonasz każdy teren i każdą przeszkodę bez względu na trudności.

    Koła i Wymiary

 

Mocne aluminiowe felgi do trudnych warunków. Opony redukują wibracje pojawiające się w kontakcie z nieregularnym podłożem. Smukłe wymiary maszyny pozwolą przemieszczać się nawet w najmniej ciekawych warunkach — lasy, krzaki, tereny górzyste czy bagna.

Polaris Scrambler XP 1000 limited blue koła i zawieszenie

 

Polaris Scrambler XP 1000 limited blue z EPS

    Udogodnienia Polarisa

 

Hamowanie silnikiem (EBS), Elektroniczne Wspomaganie Kierownicy (EPS) oraz aktywna kontrola zjazdu (ADC) to standard w maszynach Scrambler XP 1000. Pozwala to pokonywać nawet najtrudniejsze przeszkody w terenie. Ze Scramblerem łatwo przejedziesz z punktu A do punktu B. Zastosowany system napędu 4x4, jest najszybszym dostępnym tego typu systemem. Scrambler XP 1000 limited blue daje Ci również możliwość nawiązania połączenia z telefonem by wyświetlacz najważniejsze informacje na ekranie quada.
 

    Model LIMITED BLUE

 

Model, który Państwu oferujemy to model limitowany w niebieskim kolorze (Limited Blue). W standardzie oferujemy osłony dłoni, zderzak Low Profile, wyciągarkę 2500 lbs, kufer oraz kufer. Możliwości doposażenia quada jest o wiele więcej!

Polaris Sportsman XP 1000 Straż i pojemny kufer

Polaris CAMP

Scrambler XP 1000 Limited Blue w akcji
 

Zobacz jak w trasie radzi sobie odpowiednik Polarisa Limited Blue, czyli Scrambler XP 1000.
Quady jeżdżą po trudnym terenie, naciągając wszystkie amortyzatory. Dobrze dobrane
koła, powodują lepszą przyczepność.
 

Dane Techniczne

Polaris Scrambler XP 1000 Limited Blue
 

Zdjęcie wykonane podczas jazdy przez las
SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 952cm3
Napęd: 4×4/2×4
Moc: 89,3hp @ 6000RPM
Moment obrotowy: 89,9 Nm @ 6000 RPM

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  Wielowahaczowe Dual A-Arm
Skok zawieszenia 22,9cm
Tylne zawieszenie: Wielowahaczowe Dual A-Arm
Skok zawieszenia 26cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 26 x 8-14, CST
Tylne Koła: 26 x 10-14, CST
Felgi Aluminiowe

WYMIARY

Bagażnik Przód/Tył: 11 kg/223 kg
Zbiornik paliwa: 19,9L
Prześwit: 29.2 cm
Wymiary: (D x S x W) 212 x 123,4 x 140,8 cm
Ładowność: 131 kg
Rozstaw osi: 134,9 cm
Masa na sucho: 360 kg

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

 


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

0
Brak ocen, bądź pierwszy.

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien,że dzięki fabrycznemu finasowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna