Ocen produkt

Polaris RANGER 1000 Xp EPS Sport

82 - 82 KM


WERSJA PDF

Polaris Ranger XP 1000 EPS Sport został zaprojektowany z myślą o najbardziej ekskluzywnej zabudowie dzięki akcesoriom Lock & Ride. Dzięki temu możemy uzyskać uniwersalny pojazd UTV przeznaczony do prac transportowo-komunalnych typu odśnieżanie czy zamiatanie chodników. Ponadto, dzięki silnikowi o mocy 82 KM quad świetnie się sprawdzi podczas jazd rekreacyjnych z pasażerami.  Doskonałe właściwości trakcyjne gwarantują możliwość pracy w najtrudniejszym terenie. Amortyzatory gwarantują bezpieczną i wygodną jazdę w najtrudniejszych warunkach. Rozwiązania zasugerowane przez producenta oddają wysokie możliwości bezpiecznej i szybkiej jazdy. Sam Polaris Ranger 1000 posiada homologacje T1b, dzięki czemu dopuszczony jest do ruchu drogowego.

PRODUKT ARCHIWALNY

ciągnik rolniczy RANGER 1000 Xp EPS Polaris przedni zderzak metalowy wersja dla trzech osób pasy bezpieczeństwa klatka ochronna paka załadunkowa felgi aluminiowe siatki boczne ochronne światła ledowe hak z tyłu pojazdu zagłówki foteli Korbanek.pl

 

układ napędowy i  zawieszenie

Najwyższa moc bez kompromisów

 

 

 • Silnik ProStar o pojemność 999 cm3Ciągnik rolniczy RANGER 1000 Xp EPS Polaris z paką załadunkową sojący na tle budynku mieszkalnego
 • Moc 60,3 kW/82 KM
 • Moment obrotowy 72 Nm przy 7500 obr./min
 • Przekładnia: automatyczna PVT P/R/N/L/H na wale
 • Napęd prawdziwe 4x4, 2x4 i Versatrac (TURF)
 • Przednie zawieszenie podwójny wahacz typu A-Arm
 • Wahacz poprzeczny o skoku 27,9 cm
 • Tylne zawieszenie podwójny wahacz typu A-Arm
 • Wahacz poprzeczny o skoku 27,9 cm

 

wymiary i  koła

Główne parametry 

 

ciągnik rolniczy RANGER 1000 Xp EPS Polaris przedni zderzak metalowy wersja dla trzech osób pasy bezpieczeństwa klatka ochronna paka załadunkowa felgi aluminiowe siatki boczne ochronne światła ledowe hak z tyłu pojazdu zagłówki foteli Korbanek.pl
 • Długość: 305 cm Szerokość: 158 cm Wysokość: 196 cm
 • Prześwit: 33 cm
 • Rozstaw osi: 206 cm
 • Masa na sucho: 666 kg
 • Ładowność: 680 kg
 • Zbiornik paliwa: 36 L
 • Bagażnik Tył: 454 kg
 • Przednie Koła: 27 x 9-12
 • Tylne Koła: 27 x 11-12
 • Felgi Stalowe
                  

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

 

 

Komfort i wyposażenie

Szybka jazda tego wymaga

 

Polaris Ranger XP 1000 EPS Sport to sprzęt skierowany głównie dla osób szukających maszyny do drobnych prac transportowych w trudnych warunkach polowych, w szczególności leśników, myśliwych i wszędzie tam, gdzie ciężko dojechać samochodem. Quady Polaris szczycą się wysokim komfortem i bezpieczeństwem użytkowania. Warto jednak wcześniej zapoznać się, czemu zawdzięcza ta maszyna ATV taki wysoki komfort. Wygodne kubełkowe fotele zapewniają wygodną jazdę podczas najdłuższych przepraw, a ergonomiczna kierownica sprawia, że ręce się nie męczą, zapobiegając ślizganiu się podczas ekstremalnych przejazdów po piaskach, błocie czy płytkich wodach. Wspomaganie kierownicy, które jest nieodzownym elementem układu kierowniczego może odgrywać kluczową rolę w trakcie jazd. Limitowana maszyna na pokładzie ma elektroniczne instrumenty takie jak prędkościomierz, licznik przebiegu (również dzienny przebieg), licznik motogodzin, zegar, wskaźnik położenia dźwigni zmiany biegów, wskaźnik poziomu paliwa, wskaźnik wysokiej temperatury, niskiego naładowania akumulatora, świateł i temperatury płynu. Dzięki bogatemu oświetleniu LED nigdy nie zgubisz się na trasie, a dzięki gniazdu zapalniczki podładujesz telefon/nadajnik GPS. 

 

 

zobacz  wideo

Jak się sprawdza Ranger 1000 Sport w terenie

 

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


0
13 Maj 2024
 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna