Polaris RANGER 1000 Xp EPS Sport

82 - 82 KM

 

RANGER 1000 zaprojektowany z myślą o możliwościach zabudowy najbardziej ekskluzywnymi akcesoriami Lock & Ride, zapewniającymi wielozadaniowość, trwałość oraz komfort. Niezależnie od stawianych mu zadań Ranger poradzi sobie z ciągnięciem, pchaniem czy holowaniem. Małe gabaryty ale praktycznie wykonana klatka z dużą ilością schowków pozwalają kierowcy oraz pasażerowi na zabranie ze sobą wszystkiego czego potrzeba.

Możliwość ściągnięcia maszyny nowej lub używanej na indywidualne potrzeby klienta.

ciągnik rolniczy RANGER 1000 Xp EPS Polaris przedni zderzak metalowy wersja dla trzech osób pasy bezpieczeństwa klatka ochronna paka załadunkowa felgi aluminiowe siatki boczne ochronne światła ledowe hak z tyłu pojazdu zagłówki foteli Korbanek.pl
 Homologacja-T1b
 
Cena: 92 999 zł

 

Sprawdź pojazdy demo w wyjątkowo atrakcyjnych cenach ! 

 

 

Ciągnik rolniczy RANGER 1000 Xp EPS Polaris z paką załadunkową sojący na tle budynku mieszkalnego
SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 999 cm3
Napęd: 4×4/2x4/TUR
Moc: 82 KM 
 

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  Podwójny wahacz A-Arm, 
Skok zawieszenia 27,9 cm
Tylne zawieszenie: Podwójny wahacz A-Arm, 
Skok zawieszenia 27,9 cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 27 x 9 R 12 
Tylne Koła: 27 x 9 R 12 
Felgi Stalowe

WYMIARY

Bagażnik Przód/Tył: 454 kg
Zbiornik paliwa:  43,9 L
Prześwit: 33 cm
Wymiary: (D x S x W) 305 x 158 x 196 cm
Ładowność: 680 kg
Rozstaw osi: 206 cm
Masa na sucho: 666 kg

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

 

 

Zobacz jak działa RANGER 570

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna