Ocen produkt

Polaris Sportsman XP 1000 HUSAR

90 - 90 KM

Możliwość ściągnięcia maszyny nowej i oklejenia naklejkami Custom z firmy Kutvek w podobnych barwach jak na zdjęciu lub innych jeszcze ładniejszych na specjalne życzenie klienta, lub używanej na indywidualne potrzeby jeźdźca.

    WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY


AKCESORIA DODATKOWE:
Zderzak przód — GRATIS
Zderzak tył — GRATIS
Osłony dłoni — GRATIS
Centralne światło tylne — GRATIS
Wyciągarka 2500 lb — GRATIS

Quad Sportsman XP 100 Husaria

Najważniejsze aspekty

Polaris Sportsman XP 1000 HUSAR

 

    Jednostka napędowa  ProStar

 

Nowoczesne, sprawdzone i niezawodne rozwiązania, gwarantują  płynną i długotrwałą pracę silnika. Jednostka napędowa jest doskonale chroniona przed różnymi uderzeniami. Silnik ProStar o mocy 90 KM i momencie obrotowym 69 Nm daje ogromną przewagę nad innymi pojazdami tej klasy, co czyni tego Polarisa najpotężniejszym pojazdem ATV na rynku. 

 

 

Polaris Sportsman XP 1000 z przednim bumperem

 

Polaris Sportsman xp 1000 i zawieszenie przednie

    Układ Napędowy

 

Wielowahaczowe zawieszenie zwiększy Twój komfort podczas jazdy w każdym terenie. Najnowsza generacja napędu w POLARIS, tzw. High Performance All Wheel Drive to jeszcze bardziej ulepszona wersja już sprawdzonego napędu AWD. Dzięki powiązaniu tych dwóch technologii pokonasz każdy teren i każdą przeszkodę bez względu na trudności. Większy prześwit oraz lepsza zdolność do pokonywania przeszkód jest możliwa, dzięki nowo zaprojektowanym wahaczom.

 

 

    Koła i Wymiary

 

Dobrze dobrane ogumienie jest istotnym punktem przy kompletowaniu maszyny. Polaris Sportsman XP 1000 HUSAR ma tak dobrane koła, byś cieszył się z płynnej jazdy i radził sobie nawet z najtrudniejszymi przeszkodami. Felgi aluminiowe są wytrzymałe na uderzenia oraz mają niesamowitą prezencję.

Polaris Sportsman XP 1000 koło i felga

 

Przedni kufer w Polaris Sportsman xp 1000

    Udogodnienia Polarisa

 

Sportsman XP 1000 HUSAR, jak jego podstawowy odpowiednik, posiada wszystkie potrzebne udogodnienia do jazdy w terenie. Wspomaganie kierownicy (EPS), System Hamowania Silnikiem (EBS) oraz Aktywna Kontrola Zjazdu (ADC) to systemy znacznie ulepszające i ułatwiające przejazd w trudnych warunkach. W momencie, kiedy tego potrzebujesz najbardziej, załączany jest napęd na przednie koła, czy hamowanie czterech kół dla optymalnej kontroli i płynności. Zastosowanie napędu 4x4 wyswobodzi Cię z każdej opresji. Sportsman XP 100 HUSAR połączy się z Twoim telefonem, by wyświetlić na ekranie quada najważniejsze powiadomienia.

    Elektroniczne wspomaganie kierownicy

 

Manewruj maszyną z łatwością dzięki Elektronicznemu Wspomaganiu Kierownicy. EPS w Polarisie Sportsman XP 1000 HUSAR to gwarancja doskonałej skrętności oraz płynnej jazdy, umożliwia to pokonywanie nawet najtrudniejszych przeszkód bez dużego wysiłku.

Elektroniczne wspomaganie kierownicy w polarisie sportsman xp 1000

Country park camp

Przejazd w terenie quadami od Polarisa
 

Maszyna do jazdy w trudnych warunkach, specjalnie zaprojektowana
dla największych patriotów. Polaris XP 1000 HUSAR to moc legionów Polski
zamknięte w jednej maszynie.

Dane Techniczne

Polaris Sportsman XP 1000
 

Quad Polaris na piaszczystym podłożu
SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 952cm3
Napęd: 4×4/2×4
Moc: 90hp@ 7250 RPM
Moment obrotowy: 69 Nm @ 6250 RPM

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie: Wielowahaczowe Dual A-Arm
Skok zawieszenia 22,9cm
Tylne zawieszenie: Wielowahaczowe Dual A-Arm
Skok zawieszenia 26 cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 26 x 8-14
Tylne Koła: 26 x 10-14
Felgi Aluminiowe

WYMIARY

Bagażnik Przód/Tył: 55 kg/110 kg
Zbiornik paliwa: 19.9 L
Prześwit: 29.2 cm
Wymiary: (D x S x W) 211.4 x 120.9 x 140.8 cm
Ładowność: 261 kg
Rozstaw osi: 134.6 cm
Masa na sucho: 374 kg

 


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

0
Brak ocen, bądź pierwszy.

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna