Polaris Ranger 150

9 - 9

 

Ranger 150 to niezawodna maszyna dla najmłodszych użytkowników. Posiada idealne parametry i moc gwarantującą bezpieczeństwo najmłodszym użytkownikom. Musi być użytkowany tylko pod nadzorem osoby dorosłej i przez dzieko od lat 6 lub powyżej. Zastosowanie rozruchu elektrycznego pozwala na szybszy start maszyny. Możliwość ściągnięcia maszyny nowej lub używanej na indywidualne potrzeby klienta. 

Ranger Polaris 150 pojazd dla dzieci bezpieczny quad z klatka ochrona kolor czerwony pasy beieczenstwa
     
 Homologacja- BRAK
 
Cena: 24 999 zł 

 

 

 

Polaris Ranger 150 kolor czerwony pasy bezpieczeństwa klatka ochronna dwóch kierowców w terenie
SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 150cm3
Napęd: 2×4
Moc:  9hp @ 6750 RPM
Moment obrotowy: 10,5 Nm @ 4500 RPM

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  podwójny wahacz A-Arm
Skok zawieszenia 13 cm
Tylne zawieszenie: stabilizator poprzeczny
Skok zawieszenia 15,2 cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 22 x 7 R 10
Tylne Koła: 22 x 10-R 10
Felgi stalowe

WYMIARY


Zbiornik paliwa: 9,5 L
Prześwit: 20,2 cm
Wymiary: (D x S x W) 215,9 / 121,9 / 147,3 cm
Rozstaw osi: 165,1 cm
Masa na sucho: 305 kg

 

Zobacz Jak PREZENTUJą się quady POLARIS!

 

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna