• ZAPYTANIE OFERTOWE

   

  Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia RANGER Diesel w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz przedstawiciel, który ustali szczegóły prezentacji.

  Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach swojego gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

  Zdjęcie pola zbóż pszenicy

  Formularz

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Oceń: 
  0
  Brak ocen, bądź pierwszy.

Polaris RANGER Diesel

23 - 24 KM

 

Polaris RANGER Diesel napedzany silnikiem wysokoprężnym Kohler. Jednostka ta charakteryzuje się nienaganną kulturą pracy i wyznacza nowe standardy pod wzgledem trwałości. Wysoki moment obrotowy silnika gwarantuje dużą moc holowania, a dodatkowe systemy elektryczne zapewniają komfort i bezpieczeństwo pracy. Możliwość ściagnięcia maszyny nowej lub używanej na indywidualne potrzeby klienta.

 pasy bezpieczeństwa pojazd na trzy osoby pasy bezpieczeństwa klasyczna kierownica przedni zderzak metalowy paka załadunkowa inaczej przestrzeń załadunkowa napęd 2x4 4x4 felgi stalowe korbanek.pl klatka bezpieczeństwa

 Homologacja-Traktor – 3   Cena: 79 999

 

Wysokoprężny 3 cylindrowy silnik Kohler o pojemności 1028 cm3 to sprawdzona, wytrzymała, a przede wszystkim bardzo oszczędna jednostka. Dzieki sporemu momentowi obrotowemu Ranger Diesel charakteryzuje się dużą siłą uciągu, dodatkowo posiada powiększoną szkrynię ładunkową z tyłu pozwalającą na transport towarów o masie do 450 kg. Tylny hak holowniczy umożliwia ciągnięcie przyczepy o masie 680 kg i jest to wynik deklasujący inne pojazdy tego typu. System VERSATRAC umożliwia rozłączenie mechanizmu róznicowego tylej osi, dzieki czemu pojazd nie niszczy podłoża po którym sie porusza. Ranger to maszyna przeznaczona dla gospodarstw, które szukają wieloosobowego pojazdu użytkowego Doskonałe zawieszenie i systemy wspomagające takie jak ADC (aktywna kontrola zjazdu) i EBS ( hamowanie silnikiem) zapewniaja komfort i bezpieczeństwo podczas pracy. 

 

Przyczepka doczepiona do Quada z drewnem
SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 1028 cm3
Napęd: 4×4/2×4/Versatrac (tryb Turf)
Moc: 23.4 HP Kohler
Moment obrotowy: 50 Nm @ 2600 RPM

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  Podwójny wahacz A-Arm
Skok zawieszenia 25,4cm
Tylne zawieszenie: Podwójny wahacz A-Arm, stabilizator poprzeczny
Skok zawieszenia 25,4 cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 25 x 10-12
Tylne Koła: 25 x 11-12
Felgi Stalowe

WYMIARY

Bagażnik Przód/ Tył:  40,8/81,6kg
Zbiornik paliwa: 37.9 L
Prześwit: 30.5 cm
Wymiary: (D x S x W) 296 x 152 x 193 cm
Ładowność: 680.4 kg
Rozstaw osi: 206 cm
Masa na sucho: 664 kg

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

 

Zobacz  jak pracuje zawieszenie w pojeździe Ranger Diesel

0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna