• ZAPYTANIE OFERTOWE

   

  Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia RANGER XP 1000 EPS w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz przedstawiciel, który ustali szczegóły prezentacji.

  Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach swojego gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

  Zdjęcie pola zbóż pszenicy

  Formularz

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Oceń: 
  0
  Brak ocen, bądź pierwszy.

Polaris RANGER XP 1000 EPS

82 - 82 KM

 

Polaris RANGER XP 1000 EPS - doskonały pojazd typu UTV przeznaczony do bardzo ciężkiej pracy, potrafi zapewnić także sporo frajdy podczas jazdy rekreacyjnej. Jego modułowe opcjonalne wyposażenie trafi w gust nawet najbardziej wymagającym klientom. Doskonałe właściwości trakcyjne gwarantują możliwośc pracy w najtrudniejszym terenie. Możliwość ściągnięcia maszyny nowej lub używanej na indywidualne potrzeby klienta.

Ranger Polaris 1000 Xp ADC kontrola zjazdu wersja dla trzech osób siatki boczne ochronne paka załadunkowa uchylna kolor zielony przedni zderzak metalowy felgi stalowe zagłówki foteli pasy bezpieczeństwa kierownica samochodowa napęd 2x4 4x4 Turf rozpiecie tylnej osi
 Homologacja-T1b
 
Cena : 89 999 zł

 

Sprawdź pojazdy demo w wyjątkowo atrakcyjnych cenach ! 

Nowoczesny silnik ProStar o pojemności 999 cm3  zapewnia maszynie najlepszy stosunek mocy do masy w swojej klasie. Autorski System Lock & Ride  oferuje możliwośc pełnej zabudowy kabiny, a wszystkie jej elementy takie jak szyby, drzwi, dach mogą być demontowane i montowane w ciągu kilku miniut bez konieczności korzystania z jakichkolwiek narzedzi. Duża skrzynia ładunowa z tyłu  może przewozić towary o masie podnad 450 kg, dodatkowo hak holowniczy z tyłu umożliwia ciągnięcie przyczep o masie do 680 kg.  System VERSATRAC umożliwia rozłączenie mechanizmu różnicowego tylej osi, dzięki czemu pojazd nie niszczy podłoża po którym się porusza. Ranger to maszyna przeznaczona dla gospodarstw, które szukają wieloosobowego pojazdu użytkowego. Doskonałe zawieszenie o dużym skoku i systemy wspomagające takie jak ADC (aktywna kontrola zjazdu) zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas pracy, oraz pewność poruszania się po bardzo trudnym terenie. Ranger to maszyna przeznaczona dla gospodarstw, które szukają wieloosobowego pojazdu użytkowego pozwalającego przetransportować zarówno ludzi jak i ładunek i dostarczyć go w trudno dostępne miejsce. Wygodny i bezpieczny w pracy. Dający mnóstwo frajdy z jazdy rekreacyjnej.

 

Ranger z przyczepa załadowaną z sianem
SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 999 cm3
Napęd: 4×4/2×4/Versatrac (tryb Turf)
Moc: 82 HP
 

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  Podwójny wahacz A-Arm
Skok zawieszenia 27,9 cm
Tylne zawieszenie: Podwójny wahacz A-Arm, stabilizator poprzeczny
Skok zawieszenia 27,9 cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 27 x 9-12
Tylne Koła: 27 x 9-12
Felgi Stalowe

WYMIARY

Bagażnik Tył: 454 kg
Zbiornik paliwa: 43.9 L
Prześwit: 33 cm
Wymiary: (D x S x W) 305 x 158 x 196 cm
Ładowność: 680 kg
Rozstaw osi: 206 cm
Masa na sucho: 666 kg

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

Zobacz Rangera XP 1000 EPS w pracy

 

0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna